Adventní čas

Čas velkých příprav i těšení, radostného setkávání a potřebného odpočinku. První adventní nedělí zahájíme tradiční vánoční čas a zapálíme první svíčku na adventním věnci. Děti kreslí dopis pro Ježíška. Nemůžeme se dočkat pečení cukroví, protože doma to musí vonět! Nalaďte se do sváteční nálady touto vyváženou vůní s tóny pomeranče, grepu, citronu a jablka, následované tóny skořice, zázvoru, muškátového oříšku a mrkve se základním tónem krémové vanilky.

Skladem (5 ks)
Kód: V26
69 Kč / ks
Kategorie: Vonné vosky

Vonný vosk o hmotnosti 25g byl vyroben ze směsi řepkového - kokosového vosku a vonného oleje prvotřídní kvality s certifikátem IFRA. 

Do roztavené směsi řepkového a kokosového vosku přimíchávám kvalitní vonné oleje, které neobsahují parabeny a ftaláty, nebyly testovány na zvířatech. Tyto vonné oleje jsou syntetické, vyrobeny v USA a splňují nejpřísnější globální normy RIFM a IFRA, přičemž všichni výrobci jsou členy IFRA. Kromě toho podléhají programu trojí kontroly kvality. Vůně jsou 100% koncentrované a prvotřídní kvality.
Vůně se uměle vyrábí tehdy, když by získávání vůně z přírodních zdrojů ohrožovalo přírodu, nebo by bylo zbytečně drahé, když se dá tato vůně bezpečně a zdravotně nezávadně nahradit.

Zpět do obchodu