Aromalampy

Pro tavení vonných vosků používejte vhodnou keramickou aromalampu. Poznáte ji tak, že mezi plamenem svíčky a horní miskou bude optimální vzdálenost 8 cm - tak se vám vosk nebude přepalovat. Horní miska by měla být široká pro lepší rozpouštění vosku a také hladká, abyste poté mohli pohodlně a bezpečně vyjmout ztuhlý vosk.

Aromalampu položte na nehořlavý povrch a zapalte pouze jednu neparfémovanou čajovou svíčku běžné velikosti o délce hoření do 4 hodin, aby se vosk nepřepaloval.

V žádném případě nepřidávejte do misky vodu ani vonné oleje. Prskalo by vám to! Přesvědčte se, že je miska aromalampy čistá a suchá. Přidávejte vždy malý kousek vosku a postupně přidávejte další kousky pro zvyšování intenzity vůně. Pokud je vosk na vás příliš aromatický, uhaste svíčku a vyvětrejte. Vosk lze tavit opakovaně, dokud nepřestane vonět. Životnost voněnky končí vyprcháním vůně, vosk se neodpařuje.

Nikdy, ale opravdu nikdy neřeďte vosk vodou! Popálilo by vás to.

Vonný vosk můžete vyjmout z aromalampy několika způsoby: zapalte svíčku pod miskou aromalampy po dobu cca 30 vteřin pro její nahřátí a vyjměte zbylý vosk nebo aromalampu bez svíčky na pár minut vložte do mrazáku a poté vyjměte ztuhlý vosk.

 

Cena

199200
1199200
Aromalampa s andělíčky
199 Kč / ks
AL_ANDEL
Aromalampa se srdíčky
199 Kč / ks
AL_SRDCE
2 položek celkem
Flowerka, holka z jižní Moravy
Flowerka, holka z jižní Moravy
Máte speciální přání? Chtěli byste dárkové zabalení? Napište mi a něco vymyslíme. Vaše přání není problém, ale výzva!
Poctivá práce od ♡
Poctivá práce od srdce
Svým nákupem podpoříte můj malý velký sen. Vážím si toho, a tak v každém balíčku najdete malý dáreček jako poděkování.
Umělé květiny
Nádherné umělé květiny
vybírám pečlivě k věrohodné podobě živých květin. Tyto květiny používám k motání věnců, flowerboxů, svícnů aj.
Vonné vosky
Ručně lité vonné vosky a svíčky
ze 100% přírodních vosků s prvotřídními vonnými oleji s certifikátem IFRA. Provoní váš domov a podpoří útulnou atmosféru.
Zpět do obchodu