Bublinková koupel

Horká vana. Hodně, opravdu hodně pěny. Kniha. Víno. Krásný výhled. Teplý vzduch a vlhkost okolo těla. Jemná mýdlová vůně zaobalená v květinách. Sametová čistota. Uvolnění a relax. Dokonalost.

Vyvážená vůně začíná vrcholnými tóny pomeranče Valencia a broskve, následované tóny květu mimosy, hyacintu, gardénie a pomerančového květu, jasmínu, bramboříku, šeříku a růže se základními tóny vanilky a pižma.

Skladem (5 ks)
Kód: V22
69 Kč / ks
Kategorie: Vonné vosky

Vonný vosk o hmotnosti 25g byl vyroben ze směsi řepkového - kokosového vosku a vonného oleje prvotřídní kvality s certifikátem IFRA. 

Do roztavené směsi řepkového a kokosového vosku přimíchávám kvalitní vonné oleje, které neobsahují parabeny a ftaláty, nebyly testovány na zvířatech. Tyto vonné oleje jsou syntetické, vyrobeny v USA a splňují nejpřísnější globální normy RIFM a IFRA, přičemž všichni výrobci jsou členy IFRA. Kromě toho podléhají programu trojí kontroly kvality. Vůně jsou 100% koncentrované a prvotřídní kvality.
Vůně se uměle vyrábí tehdy, když by získávání vůně z přírodních zdrojů ohrožovalo přírodu, nebo by bylo zbytečně drahé, když se dá tato vůně bezpečně a zdravotně nezávadně nahradit.

Zpět do obchodu