Čokoládová pralinka

Čokoládově čokoládová vůně čokolády! Budou se vám sbíhat sliny z pralinky - voskonky, která je plná sladké a aromatické vůně s nádechem vanilky a fondánu. Ale pozor! Není k jídlu :)
Začíná vůněmi vanilky s vlašáky, pokračuje tóny krému a čokolády zakončené máslem s cukrem.

Skladem (3 ks)
Kód: V23
69 Kč / ks
Kategorie: Vonné vosky

Kdysi dávno tvořil krb běžnou součást domu, podkresloval rodinnou pohodu, útulno a pohodlí. Z krbu sálá příjemné teplo, polínka břízy praskají, plamínky skotačí a vrhají odlesky do přítmí pokoje. Pokojem se line příjemná vůně ohořelého dřeva, která vystihuje atmosféru útulného večera u hořícího krbu. Romantika jak vyšitá!

Vonný vosk o hmotnosti 25g byl vyroben ze směsi řepkového - kokosového vosku a vonného oleje prvotřídní kvality s certifikátem IFRA. 

Do roztavené směsi řepkového a kokosového vosku přimíchávám kvalitní vonné oleje, které neobsahují parabeny a ftaláty, nebyly testovány na zvířatech. Tyto vonné oleje jsou syntetické, vyrobeny v USA a splňují nejpřísnější globální normy RIFM a IFRA, přičemž všichni výrobci jsou členy IFRA. Kromě toho podléhají programu trojí kontroly kvality. Vůně jsou 100% koncentrované a prvotřídní kvality.
Vůně se uměle vyrábí tehdy, když by získávání vůně z přírodních zdrojů ohrožovalo přírodu, nebo by bylo zbytečně drahé, když se dá tato vůně bezpečně a zdravotně nezávadně nahradit.

Zpět do obchodu