Havajský polibek

Dokonalá, uvolňující a smyslná vůně je mojí nejoblíbenější ♥

Vyvážená vůně citrusů, jantaru, jasmínu, pižma, vanilky a santalového dřeva.

Vonný vosk do aromalampy nejen nádherně provoní celou místnost, ale jeho vůně je i balzámem pro duši - navodí pocit klidu, štěstí a harmonie.

Skladem (3 ks)
Kód: V01
69 Kč / ks
Kategorie: Vonné vosky

Vonný vosk o hmotnosti 22g byl vyroben ze sójového vosku a vonného oleje prvotřídní kvality s certifikátem IFRA. 

Voněnku jsem pro Vás roztavila a ručně odlila ze sójového vosku, který je vyrobený z čistých sójových bobů v USA s certifikátem kvality. A proč zrovna sójový vosk? Sójový vosk je přírodní, obnovitelný zdroj, biologicky rozložitelný a není testován na zvířatech. Neobsahuje ropné, parafínové, včelí či živočišné produkty, palmový vosk, pesticidy, herbicidy a toxické materiály.
Hoří čistě, taje pomalu při nižších teplotách a bezvadně uvolňuje velké množství vůně.

Do roztaveného vosku přimíchávám kvalitní aromata, které neobsahují parabeny a ftaláty, nebyly testovány na zvířatech. Tato aromata jsou směsí přírodních extraktů a uměle vyrobených vůní. Vůně se uměle vyrábí tehdy, když by získávání vůně z přírodních zdrojů ohrožovalo přírodu, nebo by bylo zbytečně drahé, když se dá tato vůně bezpečně a zdravotně nezávadně nahradit.


CO ZARUČUJE CERTIFIKÁT IFRA:

IFRA (International Fragrance Association) je organizace se sídlem ve Švýcarsku, která zajišťuje kvalitu esencí v kosmetickém a potravinářském průmyslu. Tato organizace na základě vědeckých studií vydává doporučení, v kterých zakazuje či reguluje látky, které by mohly ohrozit zdraví člověka, nebo životní prostředí. Výrobci vůní je dodržovat nemusí, ale ti, pro které je naše zdraví a životní prostředí důležité se podle těchto norem řídí a tím garantují nejvyšší možnou kvalitu a nezávadnost svých produktů. Existuje velký rozdíl v doporučeních IFRA a nařízeních EU. EU reguluje či zakazuje pouze 30 látek a IFRA 90 látek.

 




Zpět do obchodu