K nakousnutí

Nevinná, svůdná, svěží a senzační vůně, která vás nutí přivonět si a podělit se o ni s ostatními.
Vůně , která připomíná nádherný a velmi žádaný dámský parfém DKNY Be Delicious.
Vyvážená vůně začíná vrcholnými tóny jablek, okurek a yuzu, následované tóny magnólie, tuberózy, konvalinky a čerstvých řezaných růží, se základními tóny santalového dřeva a bílého jantaru.

Skladem (3 ks)
Kód: V18
69 Kč / ks
Kategorie: Vonné vosky

Vonný vosk o hmotnosti 25g byl vyroben ze směsi řepkového - kokosového vosku a vonného oleje prvotřídní kvality s certifikátem IFRA. 

Voněnku jsem pro vás roztavila a ručně odlila ze směsi řepkového a kokosového vosku, který je vyrobený řepkového a kokosového oleje. Tento vosk je vhodný pro vegany, je bez syntetických přísad, bez GMO, palm free, neobsahuje sóju. Hoří čistě a bezvadně uvolňuje velké množství vůně.

Do roztaveného vosku přimíchávám kvalitní aromata, které neobsahují parabeny a ftaláty, nebyly testovány na zvířatech. Tato aromata jsou směsí přírodních extraktů a uměle vyrobených vůní. Vůně se uměle vyrábí tehdy, když by získávání vůně z přírodních zdrojů ohrožovalo přírodu, nebo by bylo zbytečně drahé, když se dá tato vůně bezpečně a zdravotně nezávadně nahradit.


CO ZARUČUJE CERTIFIKÁT IFRA:

IFRA (International Fragrance Association) je organizace se sídlem ve Švýcarsku, která zajišťuje kvalitu esencí v kosmetickém a potravinářském průmyslu. Tato organizace na základě vědeckých studií vydává doporučení, v kterých zakazuje či reguluje látky, které by mohly ohrozit zdraví člověka, nebo životní prostředí. Výrobci vůní je dodržovat nemusí, ale ti, pro které je naše zdraví a životní prostředí důležité se podle těchto norem řídí a tím garantují nejvyšší možnou kvalitu a nezávadnost svých produktů. Existuje velký rozdíl v doporučeních IFRA a nařízeních EU. EU reguluje či zakazuje pouze 30 látek a IFRA 90 látek.

Zpět do obchodu