Ledové květy

Kořeněná směs muškátového oříšku a čerstvého hřebíčku zaobalená v tónech bezu, ostružin, švestek a čerstvého zeleného dubového mechu. Jeho svrchní tóny tvoří svůdné šumivé víno s jemným dotekem máty. 

Skladem (5 ks)
Kód: V19
69 Kč / ks
Kategorie: Vonné vosky

Miluju, když mráz kolem dokola maluje. Stromy, keře i tráva jsou obaleny námrazou. S úžasem pozoruji na okně, jaký obraz se vytvořil z rozmanitých ledových květů. Nádhera, která vykouzlí úsměv na tváři. Cítíte tu provokativní vůni u okna? Vánočně voňavo, teplo a vlhko uvnitř, venku čerstvý mrazivý vzduch, který volá aspoň na malou procházku do mrazivé přírodní galerie, která zažene všechny zimní deprese. Tuhle vůni mám!

Vonný vosk o hmotnosti 25g byl vyroben ze směsi řepkového - kokosového vosku a vonného oleje prvotřídní kvality s certifikátem IFRA. 

Do roztavené směsi řepkového a kokosového vosku přimíchávám kvalitní vonné oleje, které neobsahují parabeny a ftaláty, nebyly testovány na zvířatech. Tyto vonné oleje jsou syntetické, vyrobeny v USA a splňují nejpřísnější globální normy RIFM a IFRA, přičemž všichni výrobci jsou členy IFRA. Kromě toho podléhají programu trojí kontroly kvality. Vůně jsou 100% koncentrované a prvotřídní kvality.
Vůně se uměle vyrábí tehdy, když by získávání vůně z přírodních zdrojů ohrožovalo přírodu, nebo by bylo zbytečně drahé, když se dá tato vůně bezpečně a zdravotně nezávadně nahradit.

Zpět do obchodu