Malinová sangria

Sangria je dokonalým osvěžujícím nápojem mnoha tváří. Většina z nich má však společné červené víno a spoustu ovoce. Pro milovníky koktejlových vůní tu mám směs citronu, limetky, jablka, pomeranče, ananasu a malin v červeném víně s nádechem chardonnay. Dřevěný dubový základ dodává krásnou hloubku, která vyvažuje vůni vína a ovoce.

Skladem (5 ks)
Kód: V27
69 Kč / ks
Kategorie: Vonné vosky

Vonný vosk o hmotnosti 25g byl vyroben ze směsi řepkového - kokosového vosku a vonného oleje prvotřídní kvality s certifikátem IFRA. 

Do roztavené směsi řepkového a kokosového vosku přimíchávám kvalitní vonné oleje, které neobsahují parabeny a ftaláty, nebyly testovány na zvířatech. Tyto vonné oleje jsou syntetické, vyrobeny v USA a splňují nejpřísnější globální normy RIFM a IFRA, přičemž všichni výrobci jsou členy IFRA. Kromě toho podléhají programu trojí kontroly kvality. Vůně jsou 100% koncentrované a prvotřídní kvality.
Vůně se uměle vyrábí tehdy, když by získávání vůně z přírodních zdrojů ohrožovalo přírodu, nebo by bylo zbytečně drahé, když se dá tato vůně bezpečně a zdravotně nezávadně nahradit.

Zpět do obchodu