Svatební den

Každá nevěsta si představuje svůj svatební den jako dokonalou pohádku, nejkrásnější den života plný nezapomenutelných a dojemných vzpomínek. Voněnku s jemnou květinovou vůní si můžete roztavit při svatební přípravě, mít ji při obřadu na oltáři nebo také může dotvářet atmosféru celého svatebního dne. Po letech se vzpomínky na velký den budou spojovat s určitým místem, s písní, která zněla při prvním manželském tanci a také s vůní. S vonným voskem můžete cestovat časoprostorem.

Skladem (3 ks)
Kód: V15
69 Kč / ks
Kategorie: Vonné vosky

Vonný vosk o hmotnosti 22g byl vyroben ze sójového vosku a vonného oleje prvotřídní kvality.

Voněnku jsem pro Vás roztavila a ručně odlila ze sójového vosku, který je vyrobený z čistých sójových bobů v USA s certifikátem kvality. A proč zrovna sójový vosk? Sójový vosk je přírodní, obnovitelný zdroj, biologicky rozložitelný a není testován na zvířatech. Neobsahuje ropné, parafínové, včelí či živočišné produkty, palmový vosk, pesticidy, herbicidy a toxické materiály.
Hoří čistě, taje pomalu při nižších teplotách a bezvadně uvolňuje velké množství vůně.

Do roztaveného vosku přimíchávám kvalitní aromata, které neobsahují parabeny a ftaláty, nebyly testovány na zvířatech. Tato aromata jsou směsí přírodních extraktů a uměle vyrobených vůní. Vůně se uměle vyrábí tehdy, když by získávání vůně z přírodních zdrojů ohrožovalo přírodu, nebo by bylo zbytečně drahé, když se dá tato vůně bezpečně a zdravotně nezávadně nahradit.

Zpět do obchodu