Voňavá serepetička

Jak voní? Nijak výjimečně. Obyčejné pudrové pižmo. Staré, syntetické bílé pižmo, jedno z prvních, které bylo vyrobeno. Voní jako čisté prádlo, tělový pudřík, krém na ruce, dětský zásyp, prášek na praní, antiperspirant a nějaká ta konvalinka. Vlastně proč vám to píšu, když všichni víte, jak voní ten klasický obyčejný krém v modré plechovce ♥

Skladem (2 ks)
Kód: V12
75 Kč / ks
Kategorie: Vonné vosky

Vonný vosk o hmotnosti 25g byl vyroben ze sójového vosku a vonného oleje prvotřídní kvality.

Voněnku jsem pro Vás roztavila a ručně odlila ze sójového vosku, který je vyrobený z čistých sójových bobů v USA s certifikátem kvality. A proč zrovna sójový vosk? Sójový vosk je přírodní, obnovitelný zdroj, biologicky rozložitelný a není testován na zvířatech. Neobsahuje ropné, parafínové, včelí či živočišné produkty, palmový vosk, pesticidy, herbicidy a toxické materiály.
Hoří čistě, taje pomalu při nižších teplotách a bezvadně uvolňuje velké množství vůně.

Do roztaveného vosku přimíchávám kvalitní aromata, které neobsahují parabeny a ftaláty, nebyly testovány na zvířatech. Tato aromata jsou směsí přírodních extraktů a uměle vyrobených vůní. Vůně se uměle vyrábí tehdy, když by získávání vůně z přírodních zdrojů ohrožovalo přírodu, nebo by bylo zbytečně drahé, když se dá tato vůně bezpečně a zdravotně nezávadně nahradit.

Zpět do obchodu