Zimní sauna

Vyvážená vůně začíná vrcholnými tóny cesmíny, malin a ozónu, následované tóny vlhkého mrazivého vzduchu, máty, anýzu a okvětních lístků vánoční hvězdy, se základními tóny jedle, borovice, vanilky, mechu a galbana.

Skladem (4 ks)
Kód: V20
69 Kč / ks
Kategorie: Vonné vosky

Jedeme do hor! Ideální kombinace čisté přírody, zábavy a relaxu. Výhled ze sauny na okolní hory a přírodu je sám o sobě velkým zážitkem. Správná chvíle vypnout! Nikde jinde se to nepodaří tak dobře jako v pekelně rozpálené sauně. Teplý vzduch a vlhkost obklopuje tělo, uvolňuje svaly. Jemná vůně mentolu, mechu, máty, jedle a borovice čistí mysl.. Nádherný zážitek!

Vonný vosk o hmotnosti 25g byl vyroben ze směsi řepkového - kokosového vosku a vonného oleje prvotřídní kvality s certifikátem IFRA. 

Do roztavené směsi řepkového a kokosového vosku přimíchávám kvalitní vonné oleje, které neobsahují parabeny a ftaláty, nebyly testovány na zvířatech. Tyto vonné oleje jsou syntetické, vyrobeny v USA a splňují nejpřísnější globální normy RIFM a IFRA, přičemž všichni výrobci jsou členy IFRA. Kromě toho podléhají programu trojí kontroly kvality. Vůně jsou 100% koncentrované a prvotřídní kvality.
Vůně se uměle vyrábí tehdy, když by získávání vůně z přírodních zdrojů ohrožovalo přírodu, nebo by bylo zbytečně drahé, když se dá tato vůně bezpečně a zdravotně nezávadně nahradit.

Zpět do obchodu