SVÍČKY

Svíčky odlévám z řepkového a kokosového vosku či vosku sójového. Oproti levnějšímu parafínovému vosku, který se vyrábí z ropy, neuvolňuje při hoření žádné škodlivé (nebo dokonce karcinogenní) látky, hoří déle a lépe uvolňuje vůni do prostoru. Vosk neobsahuje žádné živočišné produkty, pesticidy, herbicidy nebo toxické materiály.

Do vosku parfémovaných svíček přimíchávám kvalitní vonné oleje, které neobsahují parabeny a ftaláty, nebyly testovány na zvířatech. Tyto vonné oleje jsou syntetické a splňují nejpřísnější globální normy RIFM a IFRA, přičemž všichni výrobci jsou členy IFRA (deklarují kvalitu a zdravotní nezávadnost). Kromě toho podléhají programu trojí kontroly kvality. Vůně jsou 100% koncentrované a prvotřídní kvality.

Vůně se uměle vyrábí tehdy, když by získávání vůně z přírodních zdrojů ohrožovalo přírodu, nebo by bylo zbytečně drahé, když se dá tato vůně bezpečně a zdravotně nezávadně nahradit.

Pečujte o svou svíčku

Před každým zapálení svíčky zastřihněte knot na délku 3 - 5 mm. Dejte svíčce čas. Svíčka je relax, rituál, žádný spěch. Nechte ji hořet ideálně 4 hodiny, vosk by měl vytvořit jezírko a roztopit se až k okrajiKrátkým hořením svíčky (např. 1 hodina) by vám vzniklo tunelování svíčkyPro okamžité a krátkodobé rozvonění interiéru zvolte raději vonný vosk.

Dbejte na bezpečnost a nenechávejte svíčku bez dozoru. Prosím, zvyšte ještě více pozornost pokud jsou v místnosti děti či zvířata. Neumisťujte svíčku na místa či blízko předmětů, které by mohly hořet (např. průvan, záclony).

 

 

Cena

109110
1109110
Návrh bez názvu
Bestseller
od 109 Kč / ks
CSZ6
1 položek celkem
Flowerka, holka z jižní Moravy
Flowerka, holka z jižní Moravy
Máte speciální přání? Chtěli byste dárkové zabalení? Napište mi a něco vymyslíme. Vaše přání není problém, ale výzva!
Poctivá práce od ♡
Poctivá práce od srdce
Svým nákupem podpoříte můj malý velký sen. Vážím si toho, a tak v každém balíčku najdete malý dáreček jako poděkování.
Umělé květiny
Nádherné umělé květiny
vybírám pečlivě k věrohodné podobě živých květin. Tyto květiny používám k motání věnců, flowerboxů, svícnů aj.
Vonné vosky
Ručně lité vonné vosky a svíčky
ze 100% přírodních vosků s prvotřídními vonnými oleji s certifikátem IFRA. Provoní váš domov a podpoří útulnou atmosféru.
Zpět do obchodu